Işıl Cerem Cenker-Özek (Proje Koordinatörü) Işıl Cerem Cenker-Özek, Antalya Bilim Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde doçenttir. Araştırma alanları; Demokrasi, Siyasi Kültür, Sosyal Sermaye, Sivil Toplum, Genelleştirilmiş Güven ve Sosyal Ağlar üzerinedir.

Burak Toygar Halistoprak (Proje Koordinatörü) Burak Toygar Halistoprak, Antalya Bilim Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde doktor öğretim üyesidir. Araştırma alanları, Dış Politika Analizi ile Barış ve Güvenlik Çalışmaları üzerinedir.

Yağmur Yetimoğlu (Proje Asistanı) Yağmur Yetimoğlu, Bahçeşehir Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde doktora öğrencisidir. Araştırma alanları, Siyaset Felsefesi ve Dış Politika analizi üzerinedir.

Emre Erdemir (Proje Asistanı) Emre Erdemir, Marmara Üniversitesinde Avrupa Siyaseti ve Uluslararası İlişkiler bölümünde doktor adayıdır. Araştırma alanları, Türkiye-AB İlişkileri ve Enerji Güvenliği Politikaları üzerinedir.

Ayşe Serra Ünaldı (Proje Asistanı) Ayşe Serra Ünaldı, Orta Doğu Teknik Üniversitesinde Orta Doğu çalışmaları alanında yüksek lisansını yapmaktadır. Araştırma alanları, Düzensiz Göç ve Uluslararası Göç Hukuku üzerinedir.

Çağrı Çimen (Proje Asistanı) Çağrı Çimen, Antalya Bilim Üniversitesinde Kamu Hukuku Anabilim Dalında yüksek lisansını yapmaktadır. Araştırma alanları, İnsan Hakları Hukuku ve Anayasa Hukuku üzerinedir.